Spolupracujeme

Vyrábíme a prodáváme palivové dřevo s rozvozem zákazníkům po okolí. Prodej palivového dřeva zajišťujeme od A do Z k plné spokojenosti našich zákazníků.

Provádíme kompletní realizace zahrad na zakázku od grafického návrhu až po jejich údržbu. Zahradní architektura je naší doménou již od roku 1997.

Specialista na prodej oblíbeného paliva českých domácností - dřevěné peletky. Naše prodejní cena pelet je velmi příznivá a dostupná všem.

Nabízíme palivové dřevo včetně dopravy ve Vašem regionu. Palivové dříví dovezeme až k Vám domů. Naše dřevo na topení lze použít i do krbu.

Dodáváme kompletní sortiment pevných paliv s bezplatným doručením po celé ČR. Pokud k topení používáte dřevěné peletky nebo brikety dřevěné obraťte se na specialistu na prodej paliv.

Obezita

Nicméně dnes žijeme v plném světě sladkostí, nezdravých rychlých občerstvení, ve znečištěném ovzduší a dalšími negativními vlivy na naše tělo. Jídlo se začíná vyrábět z umělých příměsí místo z přírodních a toto vše má za následek, že se na světě vyskytuje velké číslo obézních lidí a toto číslo stálé narůstá.

Někteří lidé mají svou obezitu bohužel geneticky vrozenou a nemůžou s tím nic moc dělat. I když shodí několik kil, stejně je zpátky zase přiberou, protože je tělo potřebuje. Jsou zde ale také lidé, kteří se bezdůvodně přecpávají, tak ti by se měli nad sebou zamyslet.

Na druhou stranu, lidé, kteří mají těch pár kil navíc, jsou více přátelští a klidní. Každopádně nikdo by se neměl posuzovat za to, že je takovej nebo onakej. Vše má své pro a proti.

Využijte profesionální detektivní služby, které již od roku 2001 poskytuje naše detektivní kancelář. Nabízíme komplexní nabídku detektivních činností, jako je například sledování osob, prokázání nevěry, prověřování obchodních partnerů atd. Naše detektivní agentura poskytuje služby po celém území České republiky. Každý soukromý detektiv pracující na případu, dodržuje maximální diskrétnost a je plně loajální k zadavateli.

Vybavení autoservisů a také vybavení pneuservisů od tradičního českého dodavatele společnosti AMI Morava. V široké nabídce naleznete zvedáky na auta (například nůžkový zvedák nebo hydraulický zvedák). Samozřejmě nechybí ani tradiční stroje jako vyvažovažka kol nebo její nezbytný doplněk zouvačka pneu.

Ojeté tahače a také nákladní auta najdete na serverech nabízejících použité trucky. Hledáte nákladní auta bazar nebo třeba použité nákladní přívěsy a návěsy? Nabízíme kamiony značek DAF, Volvo, Avia, Man, Tatra, Renault, Iveco, Mercedes-Benz, Scania.