Spolupracujeme

Vyrábíme a prodáváme palivové dřevo s rozvozem zákazníkům po okolí. Prodej palivového dřeva zajišťujeme od A do Z k plné spokojenosti našich zákazníků.

Provádíme kompletní realizace zahrad na zakázku od grafického návrhu až po jejich údržbu. Zahradní architektura je naší doménou již od roku 1997.

Specialista na prodej oblíbeného paliva českých domácností - dřevěné peletky. Naše prodejní cena pelet je velmi příznivá a dostupná všem.

Nabízíme palivové dřevo včetně dopravy ve Vašem regionu. Palivové dříví dovezeme až k Vám domů. Naše dřevo na topení lze použít i do krbu.

Dodáváme kompletní sortiment pevných paliv s bezplatným doručením po celé ČR. Pokud k topení používáte dřevěné peletky nebo brikety dřevěné obraťte se na specialistu na prodej paliv.

Ovoce

Ovoce jako takové je druh jídla, které roste na stromech v subtropických pásmech, které se trhá ještě zelené, cestou dozraje a k nám se dováží už zralé. Ovoce poznáme jednoduše, protože na rozdíl od zeleniny nás ochladí, zelenina funguje naopak. Mezi ovoce řadíme citrusy, kam patří např. pomeranč, citron, olivy aj. Dále se mezi ovoce řadíme také banány, jablka, kiwi, ananas, meruňky, broskve, plumy, meloun.

Citrusy jsou velmi bohaté na vitamín C, který je potřeba do těla dodávat v rozumném množství, jinak by došlo k předávkování.

V minulosti v období Baroka se slavný italský umělec Carviaggo inspiroval a detailně nakreslil košík s ovocem, který je známý dodnes. Ve své době byl velmi kritizován za své náměty, postupem času se mu ale začalo říkat „otec barokního realismu“.

Využijte profesionální detektivní služby, které již od roku 2001 poskytuje naše detektivní kancelář. Nabízíme komplexní nabídku detektivních činností, jako je například sledování osob, prokázání nevěry, prověřování obchodních partnerů atd. Naše detektivní agentura poskytuje služby po celém území České republiky. Každý soukromý detektiv pracující na případu, dodržuje maximální diskrétnost a je plně loajální k zadavateli.

Vybavení autoservisů a také vybavení pneuservisů od tradičního českého dodavatele společnosti AMI Morava. V široké nabídce naleznete zvedáky na auta (například nůžkový zvedák nebo hydraulický zvedák). Samozřejmě nechybí ani tradiční stroje jako vyvažovažka kol nebo její nezbytný doplněk zouvačka pneu.

Ojeté tahače a také nákladní auta najdete na serverech nabízejících použité trucky. Hledáte nákladní auta bazar nebo třeba použité nákladní přívěsy a návěsy? Nabízíme kamiony značek DAF, Volvo, Avia, Man, Tatra, Renault, Iveco, Mercedes-Benz, Scania.